Üye Panel

Kullanıcı Adı :
Şifre :

Online


Üsküdar’da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri arasında yer alan Çamlıca Papatya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak otizm, down sendromu,Dil-konuşma ve Alternatif iletişim bozukluğu, okuma-yazma eğitimi, okul uyum problemi, akademik destek, psikolojik destek, öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, genel gelişim geriliği, west sendromu, mental retardasyon, bilgisayar destekli eğitim gibi bir çok alanda eğitim hizmeti veriyoruz. Farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları, her biri alanında uzman ve deneyimli psikologlar, psikolojik danışmanlar, özel eğitim uzmanları, işitme ve konuşma uzmanı, çocuk gelişimciler, okul öncesi öğretmenleri, zihin engelliler sınıf öğretmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Uzman Eğitimci kadrosuyla, saygın Rehber ve Danışmanlarıyla, Müstakil ve Bahçeli Binası,Geniş Derslikleriyle, Tecrübeli Kadrosuyla Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz her engeli beraber aşmak için sizin yanınızdadır.

Eğitim Çalışmalarımız, çocuklarımızın gelişmesine uygun bir eğitim ortam hazırlamak ve bu gelişimin okulda, ailede ve çevrede en iyi şekilde sürdürmesi için gerekli katkılar yapmaktır. Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli şekilde etkileyeceğini bilerek bu sorunları çözmeyi misyon olarak edinmiş bulunmaktayız.

Ayrıca sosyal güvence şartı aranmaksızın özel eğitime ihtiyaç duyan tüm bireylere RAM raporuyla Ücretsiz Eğitim ve Ücretsiz ulaşım imkanı sağlamaktayız.